خدمات نمای ساختمان

واترجت و شست و شوی نمـای ساختمـان

شست و شوی نمای ساختمان ها با واترجت یکی از کاربردی ترین روش ها و مؤثر ترین راه ها می باشد. نمای ساختمان ها بعد از مدتی به مرور زمان به علت قرار گرفتن در معرض هوا و باران و… آلوده شده و جلوه ی خودشان را از دست می دهند. به همین دلیل باید به نحوی نمای ساختمان را شست و شو دهیم.

نمای ساختمان ها و دیوار ها بعد از مدتی دچار آلودگی شده و نیازمند شست و شو و نظافت می شوند. شست و شوی نمای ساختمان ها به علت زیبایی ظاهر و همچنین بیشتر شدن عمر مفید آن ها بسیار حائز اهمیت می باشد. راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که از مؤثرترین و مناسب ترین این روش ها استفاده از دستگاه واترجت می باشد. دستگاه واترجت با وارد کردن آب با فشار قوی به سطوح باعث می شود تا پیوند های بین مولکول ها و ذراتی که باعث آلوده شدن نما شده اند سست شده و از هم جدا شوند. این باعث می شود تا آلودگی هایی که از بین بردن شان بسیار سخت می باشد نیز از بین بروند.

در این دستگاه یک خروجی بسیار نازک وجود دارد که با کم بودن سطح خروجی باعث افزایش فشار آب می شود. هر چه که سطح خروجی آب کم تر باشد آب با فشار بیشتری خارج می گردد و در حقیقت این دستگاه آب با فشار معمولی را به آبی پر فشار تبدیل می کند. و این فشار با قدرتی که دارد می تواند برای شستشوی سطوح آلوده استفاده شود.

مزیت های واترجت در شست و شوی نمای ساختمان ها

شست و شو نمای ساختمان با واترجت باعث می شود به راحتی به شست و شوی ساختمان ها بپردازید. به همین دلیل وسایل و یا نمای ساختمان بدون هیچ آسیب و تغییری به نتیجه ای که شما می خواهید می رسد. از دیگر مزیت های این دستگاه دقت بالای آن در کار و همچنین سرعت زیاد آن در نتیجه دهی می باشد. شما با استفاده از دستگاه واترجت در کمترین زمان ممکن می توانید نمای ساختمان را به بهترین شکل شست و شو دهید. استفاده از این وسیله برای شما مزیت های دیگری نظیر کاربرد و استفاده ی آسان و همچنین هزینه ی پایین نسبت به دیگر وسایل و مواد می باشد. انرژی مصرفی در این وسیله واترجت نیز کم بوده و آلودگی تولیدی آن نیز بسیار کم تر از دیگر موارد می باشد.

آبنـدی  و پوشش های محافظ نمـای ساختمـان

پوشش نمای ساختمان بخصوص برای ساختمان های بسیار مدرن و شیک بسیار اهمیت دارد، تنوع زیادی در نوع پوشش خارجی نمای ساختمان وجود دارد، که گاه انتخاب را دشوار می کند، برای انتخاب درست نوع پوشش ساختمان باید به فاکتورهای مهمی توجه نمود.

به دلیل تنوع بالایی که پوشش نمای ساختمان دارد، در هنگام انتخاب باید تمام ویژگی ها را بررسی نمود، به دلیل تنوع زیاد، انتخاب نسبتا دشوار تر خواهد بود، پوشش نمای خارجی یک سازه باید با برخی از اصول ساختمان سازی مطابق و هماهنگ باشد، امروزه نوع جدیدی از این پوشش ها در بازار موجود است که به صورت نامرئی یک پوشش مناسب برای نمای ساختمان خواهد بود، پوشش نانو نمای ساختمان جز این دسته است

بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی، سطح خارجی نمای ساختمان دچار یک سری واکنش هایی می شود و املاح روی سطوح خارجی ساختمان به همراه آب باران ترکیب خواهند شد و باعث بروز آسیب هایی بر روی ظاهر نمای ساختمان خواهد شد، به همین خاطر با انتخاب درست پوشش نمای ساختمان، می توان در بازه زمانی طولانی تری از نمای ساختمان مراقبت کرد و نیازی به تمیز کردن آن نیز نخواهد بود.

بـا مـا تمـاس بگیـریـد

ايميـل :

 

info@zarinsazann.ir

کلیه حقوق این سایت برای شرکت زرین سازان محفوظ است